PROČ SERVISOVAT U NÁS?

ORIGINÁLNÍ DÍLY MERCEDES-BENZ

Originální náhradní díly Mercedes-Benz jsou díky přesně definovaným pokynům výrobců a rozsáhlé kontrole v nejnovějším stavu technického vývoje.

STANOVENÍ ROZSAHU SERVISU

Stanovíme rozsah a cenu servisu Vašeho vozu. Budeme Vás pravidelně informovat o postupu servisu aby jste byli vždy v obraze.

INFORMOVÁNÍ O PRŮBĚHU SERVISU

Využíváme nejmodernější technologie pro servisování Vašeho vozu Mercedes-Benz. Od kontroly vozidel, přes nadstandartní lakovnu a karosárnu a profesionální kvalifikovaný tým.

Objednat se k servisu

Porucha, malá nehoda nebo větší škoda: náš servis je tu pro Vás 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Pomůžeme Vám ve všech otázkách ohledně případných škod a zajistíme pro Vás vhodná opatření. Pro optimální opravu Vašeho vozu Mercedes-Benz.

Objednat se nyní Nonstop servis

pravidelný servis vozu

V rámci prohlídky Vaše vozidlo důkladně prohlédneme. Abyste si mohli i nadále užívat klidnou a bezpečnou jízdu ve Vašem voze. Zkontrolujeme všechny součásti vozidla, které by mohly mít negativní vliv na bezpečnost a komfort ovládání Vašeho vozu.

Objednat se nyní

Originální díly mercedes-benz

Originální náhradní díly Mercedes-Benz jsou díky přesně definovaným pokynům výrobců a rozsáhlé kontrole v nejnovějším stavu technického vývoje.

Objednat náhradní díly

Vyzvednutí a dovezení vozu

Nabízíme také službu PICK-UP Servis, kdy Váš vůz vyzvedneme, opravíme a dovezeme zpět až k Vám domů.

Objednat se telefonicky Objednat se e-mailem